De ce inseala barbatii?

sex cu si fara perdea ...

De ce inseala barbatii?

Postby Laura29 » Wed Jun 13, 2007 2:15 pm

De ce majoritatea barbatiilor care au deja o relatie stabila , sunt totusi dispusi sa insele de fiecare data cand au ocazia?
Laura29
Scapat de clasa de jos

Postby HilaryDuff » Tue Jun 19, 2007 7:22 pm

si eu as vrea sa stiu
HilaryDuff
Clasa de jos

Postby eXp3rT » Mon Jun 25, 2007 9:37 am

de plictiseala... !....
eXp3rT

Postby adonis84 » Fri Jul 13, 2007 6:34 pm

sdfasddddddddd
adonis84
Clasa de jos

Postby adonis84 » Fri Jul 13, 2007 6:36 pm

si barbatii lafel ca femeile nu vor sa "se friga" asa k iti faci mai multe relatii ca sa nu ai de suferit-unul din putinele motive ascunse
adonis84
Clasa de jos

Re: De ce inseala barbatii?

Postby dedelinutza » Wed Feb 04, 2009 9:50 pm

De :wall: ce sunt :)
dedelinutza
Clasa de jos

Postby keops » Thu Feb 19, 2009 5:33 pm

cred ca si femeile si barbatii inseala in aceeasi masura. Poate motivele difera. Insa daca ai acas afie ca barbat, fie ca femeie pce cel/cea de care ai nevoie din toate punctele de vedere nu cred ca mai cauti si in alta parte altceva. Desi se spune ca gaina vecinului face oualele mai mari si mai bune...
keops
Clasa de jos

Postby jonatan » Sat May 02, 2009 10:17 am

eeeeiiiiii e un subect TABU asta si arputea avea foarte multe extinderi

eu personal nu asi putea spune ca imi insel nevasta dar am mai multe relati cu fete si femei din cauza ca ma minti si ca nu ma simt bine cu ea in pat are vaginul exagerat (dupa aprecierile mele )de mare

dar sa nu fiu inteles gresit nu imi place sa imi insel nevasta dar daca nu ma simt bine cu ea ce pot sa fac altceva :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

din todeauna mi-am dorit sa nu imi insel niciodata nevasta
jonatan

Postby Fabius » Sat May 09, 2009 6:51 pm

Eu as spune ca este o chestie genetica :lol:
Oricum sunt sigur ca si majoritatea femeilor inseala insa nu sunt prinse ;)
Altfel nu ar mai avea barbatii cu cine sa insele.
Fabius
Scapat de clasa de jos

Postby jonatan » Sat May 09, 2009 7:41 pm

;) ei tu esti sigur eu sunt mai sigur am doua femei casatorite si ambele cu soti activi si copii mari

si nu mai spun ca inca trei fete una din republica moldova , alta din radauti si o alta din suceava

toate trag serios de mine cand ma intalnesc cu ele una mai infometata ca alta si sunt si sigur ca nu sunt singurul din viata lor

si eu sunt de acord ca si femeile inseal mai mult ca barbatii

caci eu barbati am vazut batuti de femei dar femei batute de barbati ca au cerut sa bea o cafea cu ea nu am vazut si am calatorit pe trei continete si am vazut diferite religi si nationalitati nu este nici o pedica intre nationalitate si religie

si totusi nu inteleg de ce sa nu insele barbati pe cand ele inseala :think:
jonatan

Postby Galacticul » Sun May 10, 2009 2:36 pm

Eu am o parere diferita : cauza este femeia !
Clar si motivat din moment ce s-a casatorit din dragoste mierea tine putin dar daca femeia stie sa satisfaca barbatul ori de cate ori este nevoie si mai mult chiar si in orice ocazii si imprejurari sa vina cu noutati si provocari atunci barbatul numai are timp de provocari si alte ganduri pentru ca e frica ca nu are cu ce fiind alergat de iapa personala numai in turnee de Grad Slem dar daca iapa doarme pe ea si cand el zice hai ea zice "maine ca acum sunt obosita" e clar ca trebuie o iapa noua care sa trezeasca interesul "calului".
Dar cum majoritatea se culca pe o ureche "las ca tot acasa vine" atunci iata si pacatul cum vine .
Femeia care da un examen "oral" saptamanal stie sigur ca barbatul nu o insala cu alta dar daca face pe "obosita" si nu sta nici asa nici asa nici la oral nu raspunde ...atunci nu trece clasa si ramane repetenta in "casa".
Pentru largirea orizontului ii putem arata spre citire si educatie pagina http://www.util21.ro/despre-femei/sex-c ... exuala.htm. are de unde sa se inspire "decent".
Galacticul
Scapat de clasa de jos

Return to Totul despre SEX