Barfe

Unde si de ce, cand si cum?

Barfe

Postby eXp3rT » Fri Feb 08, 2008 10:25 am

Aici ai ocazia sa barfesti pe cine vrei si despre ce vrei.
eXp3rT

Postby monstru_sacru » Fri Feb 08, 2008 11:07 am

Bai eu am o administratora la bloc asa antipatica... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
monstru_sacru
Scapat de clasa de jos

Postby raphaela » Mon Feb 11, 2008 3:29 pm

pune-o intr-un sac de plastic :evil: :evil: :twisted: :evil:
raphaela
Clasa de jos

Postby spell » Tue Feb 19, 2008 2:52 pm

Tu ai probleme cu administratora pe mine ma dispera vanzatoarele de bilete de la Gara De Nord. Sunt niste imputite frate. Am plecat pana la Cluj acum ceva zile. Am cumparat bilet si nu mi-a zis daca sunt locuri disponibile, si am stat in picioare vreo cateva ore. Normal ar fi sa te anunte inainte sa-ti ia banii. Sa ma cac pe ele. Pe viitor am sa intreb daca au bilete cu loc.
spell
Clasa de jos

Postby marinela » Fri Feb 29, 2008 4:33 pm

spell wrote:Tu ai probleme cu administratora pe mine ma dispera vanzatoarele de bilete de la Gara De Nord. Sunt niste imputite frate. Am plecat pana la Cluj acum ceva zile. Am cumparat bilet si nu mi-a zis daca sunt locuri disponibile, si am stat in picioare vreo cateva ore. Normal ar fi sa te anunte inainte sa-ti ia banii. Sa ma cac pe ele. Pe viitor am sa intreb daca au bilete cu loc.

Suna la OPC si explica-le. Din cate stiu astia chiar intervin
marinela
Clasa de jos

Re: Barfe

Postby sandu_din_vale » Tue Jun 23, 2009 11:30 pm

Pe mine ma cam supara vanzatoarele de la mercadona, sunt toate urate , proaste , si iti trantesc restul de parca le-ai injurat.
Inca ceva frate , cand puii mei se termina criza asta ca m-am saturat ..........
sandu_din_vale
Clasa de jos

Return to Aberatii